Nowe wózki widłowe Hyster® z serii A wygrały w kategorii Ergonomia w The Archies Awards for Excellence 2022, od UK Material Handling Association (UKMHA).

Podczas ceremonii prezentacji 15 października 2022 roku w Birmingham w Wielkiej Brytanii, wózek widłowy H2.0-3.5A został doceniony przez UKMHA za „stawianie operatora na pierwszym miejscu”.

„Dzięki wózkom Hyster Serii A dostarczamy wytrzymałe wózki, które są zbudowane z myślą o potrzebach operatora, a także o planowanym zastosowaniu” – mówi Robert O’Donoghue, VP Marketing and Solutions EMEA, dla firmy Hyster, który odebrał nagrodę w trakcie wieczornej uroczystości w towarzystwie Phila Meana, Product Strategy Managera dla Hyster Europe.

„To fantastyczne, że to nowe podejście zostało docenione przez UKMHA i że zabieramy do domu prestiżową nagrodę Archie, pokonując godną konkurencję” – kontynuuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Phil Mean i Robert O’Donoghue (w środku) odbierają nagrodę „Archies”.

Archies Awards – nazwane tak ze względu na statuetkę Archimedesa wręczaną zwycięzcom – co roku nagradza firmy, zespoły i osoby, które uczyniły bardzo wiele dla innowacji, podniesienia standardów i pomocy operatorom w bardziej efektywnej i bezpiecznej pracy.