Wózek widłowy Hyster J60XNL (J3.0XNL) został nominowany do finału tegorocznej nagrody IFOY (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year).

W dniach od 6 do 13 lutego, nominowane produkty poddawane były krytycznym testom przez zespół naukowców i 27 międzynarodowych jurorów. Ponad 310 zaproszonych osób, z 19 krajów przybyło do Dolnej Saksonii, aby przez dwa dni testować i oceniać wózki w siedzibie partnera IFOY Hannover Messe.

Audyt zakończył się oceną finalistów przez jurorów i konsultantów. Członkowie jury, dziennikarze branżowi z całego świata, nie tylko otrzymali wyniki testu IFOY, ale mieli mogli również osobiście przetestować nominowane maszyny w testowej hali wystawowej.

Hyster J60XNL (J3.0XNL),  zapewnia wydajność pracy operatora, zerową konserwację akumulatora, dostarczenie mocy, szybkie ładowanie w porównaniu z bateriami kwasowo-ołowiowymi i dłuższą żywotność baterii Li-Ion. To wszystko w wózku z przeciwwagą, ze znaczną dbałością o design, ergonomię  i obniżenie całkowitych kosztów operacyjnych. Wózek spełnia również wszelkie normy FDA, przy zerowej emisji podczas pracy, co czyni do idealnym wyborem dla operacji transportowych, podlegających wysokim standardom higieny, jak np. żywność, napoje, czy środki farmaceutyczne.

Które firmy wygrają w tym roku IFOY2020,  pozostanie tajemnicą jeszcze przez kilka tygodni. Tradycyjnie poza członkami jury, nikt nie zna ogólnego wyniku testów, przed ceremonią wręczenia nagród, która odbędzie się podczas finałowej Gali IFOY Award Night 20 kwietnia 2020 r.