Paliwooszczędne wózki widłowe Hyster

Trudne branże przemysłowe charakteryzują się niesłabnącym zapotrzebowaniem na produktywność, a urządzenia do przeładunku materiałów przemysłowych nie mogą sobie pozwolić na spowolnienie. Jednak ceny paliwa rosną, co może mieć negatywny wpływ na wyniki finansowe firmy. Dlatego wybór floty wózków widłowych, które oferują optymalną wydajność paliwową, jest coraz ważniejszy. I właśnie w tym zakresie wyróżniają się wózki widłowe Hyster H2.0-3.5A.

Wózki widłowe Hyster H2.0-3.5A, należące do serii A firmy Hyster, zostały zaprojektowane tak, aby oferować szeroką gamę korzyści, od doskonałej widoczności we wszystkich kierunkach, poprzez komfort pracy operatora w najbardziej intensywnych operacjach. Są one również zbudowane z A+ Logic, serii funkcji, które umożliwiają dostosowanie wózków podnośnikowych do potrzeb konkretnego zastosowania. Jest jednak jedna rzecz, która zawsze jest w standardzie, a mianowicie wydajność paliwowa.

Paliwooszczędne wózki widłowe IC Hyster

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wózek widłowy IC Hyster H2.0-3.5A zasilany olejem napędowym czy LPG, istnieją duże korzyści w zakresie efektywności paliwowej. W porównaniu z wiodącymi konkurentami, modele H2.0-3.5A mają niższe zużycie paliwa VDI i mogą osiągnąć nawet 27% większą oszczędność paliwa. Oznacza to, że każdy wózek widłowy H2.0-3.5A w całej flocie wykorzystuje więcej paliwa z jednego zbiornika, co pomaga utrzymać koszty na niskim poziomie. Dla użytkowników wózków widłowych z silnikiem diesla może to oznaczać ogromną oszczędność kosztów, sięgającą nawet 7 000 euro*.

Oprócz bezpośredniej redukcji kosztów paliwa, wydajność paliwowa wózków widłowych H2.0-3.5A pomaga również w oszczędzaniu czasu. Gdy paliwo w każdym zbiorniku wystarcza na dłużej, mniejsza jest potrzeba zatrzymywania się i tankowania. To w konsekwencji może zakłócić operacje, które mogą być intensywnie wykonywanegdy brakuje personelu lub gdy czas jest czynnikiem krytycznym. Wydajność paliwowa jest zatem kluczowym czynnikiem wpływającym na utrzymanie poziomów produktywności i efektywności kosztowej, które są niezbędne w najtrudniejszych zastosowaniach związanych z transportem materiałów.

Wózki widłowe dostępne od ręki

Zmniejszenie emisji spalin dzięki wózkom widłowym Hyster

Kolejną dużą korzyścią wynikającą z efektywności paliwowej jest emisja spalin. Wielkość emisji CO2 jest bezpośrednio związana z ilością paliwa, które jest zużywane przez wózek. Tak więc, ponieważ wózki widłowe H2.0-3.5A mają niższe zużycie paliwa, wynikiem jest niższa emisja CO2 – do 27% mniej niż porównywalne modele innych wiodących marek.

W czasach, gdy firmy coraz częściej stawiają na zrównoważony rozwój i pracują nad ograniczeniem emisji, stanowi to znaczną oszczędność. Zwłaszcza w przypadku dużych flot. Jest to również prosta zmiana. Dzięki wózkom podnośnikowym Hyster H2.0-3.5A z silnikiem wysokoprężnym i LPG można używać tego samego rodzaju paliwa, co wcześniej. I  mimo to nadal ograniczać emisję spalin, a wszystko to bez konieczności podejmowania kompromisów w zakresie wydajności floty wózków podnośnikowych.

Zacznij oszczędzać już teraz Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu kosztów i emisji, przy jednoczesnej oszczędności czasu i wspieraniu produktywności. Teraz jest idealny czas na wyposażenie swojej lokalizacji w paliwooszczędne wózki widłowe Hyster H2.0-3.5A.

*na podstawie 5 lat, 1500 godzin rocznie przy 50% wykorzystaniu VDI. Olej napędowy w cenie €1,66/L. LPG w cenie 2,2/KG.