Seria wózków podnośnikowych i urządzeń magazynowych Hyster® UT, została niedawno wprowadzona, rozszerzając zakres dostępnych opcji o zastosowania w logistyce transportu materiałów. Wózki te są łatwe w obsłudze, łatwe w konserwacji i niezawodne, w obsłudze.

Jeśli zajmujesz się logistyką, oto 3 sposoby wykorzystania wózka podnośnikowego Hyster® S1.5UT S.

  1. Załadunek i rozładunek przyczep

Wózek platformowy Hyster® S1,5UT S może być używany do wygodnego załadunku przyczep, z dużą prędkością podnoszenia i opuszczania oraz udźwigiem 1,5 tony na środku ciężkości ładunku 600 mm.

Te niedrogie wózki widłowe Hyster® Stacker są idealne do krótkodystansowego transportu paletyzowanych ładunków do i z magazynu. Operatorzy mogą transportować towary podczas jazdy na wygodnej, ergonomicznej platformie lub składać platformę, w celu umożliwienia obsługi pieszej w razie potrzeby.

  1. Kompletacja zamówień

Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiemu promieniowi skrętu, wózki paletowy Hyster® UT, są idealne do kompletacji zamówień, łatwe w manewrowaniu nawet w magazynach, gdzie przestrzeń między korytarzami jest ograniczona. Ten poręczny wózek podnośnikowy Hyster® ma wysokość podnoszenia do 5,6 m, a dla magazynów z niskim prześwitem nad głową dostępne są opcje pełnego wolnego masztu podnośnikowego. Wózek podnośnikowy jest łatwy w obsłudze dla operatorów, w standardzie posiada elektryczne sterowanie i proste elementy sterujące, które pomagają w wykonywaniu potrzebnych ruchów.

  1. Obsługa magazynowa

W mniejszych magazynach typu „back of store”, platformowy wózek podnośnikowy UT, jest dobrze przystosowany do efektywnego i prostego pobierania towarów. W mniejszych magazynach okres jego eksploatacji będzie dłuższy. Wszystkie elementy sterujące są łatwo dostępne i proste w obsłudze, co zapewnia wydajną pracę. Podczas przemieszczania ładunków na krótkich odcinkach pomiędzy różnymi jednostkami magazynowymi, wózek podnośnikowy zapewnia stabilność dzięki regulowanemu kółku napędowemu, wraz z regulacją prędkości i funkcją automatycznego zwalniania.

Prosty w utrzymaniu

Bez względu na to, jak zdecydujesz się go używać, po dopasowaniu do odpowiedniej aplikacji wózek platformowy  Hyster® serii UT, będzie łatwy w utrzymaniu. Szybka i łatwa konserwacja oraz sprawdzone, wysokiej jakości komponenty pomagają zaoszczędzić czas potrzebny na konserwację i zmniejszyć koszty serwisu.