Firma Hyster Europe zwiększa możliwości wyboru przez klienta dzięki wprowadzeniu nowej serii wózków jezdniowych podnośnikowych ogólnego przeznaczenia z przeciwwagą oraz magazynowych wózków jezdniowych zaprojektowanych tak, by móc spełnić rzeczywiste potrzeby zapewnienia szerokiej gamy operacji.

“Nowa seria produktów Hyster® UT zapewnia przedsiębiorstwom więcej możliwości wyboru odpowiedniego wózka jezdniowego, uwzględniając ich wielkość budżetu i zapotrzebowania”, powiedział Pan Rob O’Donoghue, Dyrektor Działu Rozwiązań firmy Hyster na Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę. “W przypadku doboru odpowiedniego zastosowania i odpowiedniej wielkości operacji, przedsiębiorstwa uznają te wózki jezdniowe za przystępne cenowo, wytrzymałe, wydajne i łatwe w obsłudze.”

Seria pojazdów UT jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowania rynku na wózki jezdniowe w przystępnej cenie, które wykonują w odpowiedni sposób swoje zadania i szczególnie sprawdzają się w przypadku zastosowań z mniejszą intensywnością operacji.  Pierwszymi dostępnymi modelami danej serii są wózki jezdniowe podnośnikowe z przeciwwagą H2.0-3.5 UT IC o maks. nośności 3,5 tony, wózki jezdniowe paletowe z platformą dla operatora P2.0UT S oraz wózek typu „stacker” z operatorem pieszym S1.5UT. W 2020 roku jest również przewidywane wprowadzenie nowej serii elektrycznych wózków jezdniowych podnośnikowych z przeciwwagą, co jeszcze bardziej rozszerzy gamę dostępnych pojazdów.

Kolejne nowe wózki jezdniowe podnośnikowe UT oraz rozwiązania magazynowe są dodane do gamy produktów w roku 2020. Seria UT uzupełnia sprawdzoną w użytkowaniu i popularną gamę produktów firmy Hyster® obejmującą pojazdy serii XT, FT oraz szeroki wybór elektrycznych wózków jezdniowych podnośnikowych i rozwiązań magazynowych.

“Dzięki zapewnieniu szerokiej gamy możliwości wyboru, przedsiębiorstwa mogą w pełni polegać na wózkach jezdniowych marki Hyster® ze względu na fakt, że są one ciągle ulepszane, ich możliwości operacyjne są zwiększane lub optymalizowane,” powiedział Rob, wyjaśniając, że dla nowej serii pojazdów zostaną zapewnione wysokiej jakości usługi serwisowe, wsparcie i części w ramach istniejącej globalnej sieci lokalnych dystrybutorów marki Hyster® .

Wszystkie wózki jezdniowe z niezawodnej serii pojazdów UT są produkowane z zachowaniem uznanych standardów jakości marki Hyster® mając na uwadze zarówno praktyczność użytkowania, jak i komfort pracy operatora.  Wykonane z trwałych komponentów i zaprojektowane w celu ułatwienia samoobsługi oraz zapewnienia prostej obsługi technicznej, cechują się również niezawodnością oraz niskim całkowitym kosztem użytkowania.

“Wymagające operacje przyjmują wiele form,” powiedział Rob. „Jednak dla zastosowań od transportu na małą skalę w pomieszczeniach magazynowych po unoszenie ciężkich ładunków w zanieczyszczonych środowiskach pracy, firma Hyster posiada odpowiedni wózek jezdniowy w odpowiedniej cenie, który sprosta wszystkim wyzwaniom.”