Podczas Kongresu Greenport w dniach 20 – 22 października 2021 roku w Pireusie w Grecji, odwiedzający będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami z Hyster Europe na temat wózków widłowych o zerowej emisji pracujących w portach i terminalach.

Podczas wystawy firma Hyster Europe przedstawi szczegóły dotyczące swoich najnowszych wózków widłowych o zerowej emisji spalin, zasilanych ekologicznymi bateriami litowo-jonowymi, które są dostosowane do ciężkich zastosowań przeładunkowych w portach. Elektryczne wózki widłowe Hyster® J10-18XD mogą podnosić do 18 ton i zapewniają pełną moc i przyspieszenie, porównywalne z wózkami widłowymi z silnikiem diesla. W połączeniu z odpowiednim zastosowaniem i intensywnością pracy, wózki widłowe Hyster® J10-18XD mogą pomóc portom w obniżeniu całkowitego kosztu posiadania.

Najnowsza seria wózków litowo-jonowych Hyster oferuje wygodę ładowania okresowego, aby sprostać potrzebom pracy wielozmianowej i potrzebuje zaledwie 11 minut ładowania na maksymalnie jedną godzinę pracy. Wózki widłowe charakteryzują się również inteligentną konstrukcją zapobiegającą przegrzaniu, w unikalny sposób łączącą chłodzone wodą silniki i przetwornice z akumulatorami litowo-jonowymi 350 V.

„Rośnie zainteresowanie portów, które chcą zelektryfikować swoje działania i przejść na ekologię. Wózki widłowe są tak istotną częścią przeładunkowych operacji portowych, że jest to doskonałe miejsce dla wielu, aby rozpocząć przejście na czystą energię” – mówi Laurens van der Rijt, Application Project Engineer, Hyster Europe. „Równolegle do tego, Hyster kontynuuje rozwój unikalnych, zeroemisyjnych urządzeń do obsługi kontenerów, które wykorzystują energię litowo-jonową i technologię ogniw paliwowych”.

Na targach można porozmawiać z Laurensem van der Rijt o wymaganiach Państwa specyficznych aplikacji portowych dla litowo-jonowych wózków widłowych.

Zarejestruj się na stronie: https://www.greenport.com/congress