Hyster Europe wprowadził na rynek nowy wózek z podestem operatora. Jest to najnowszy model gamy prostych wózków ogólnego stosowania.

Wózek Hyster® S1.5UT S z podestem operatora o udźwigu do 1,5 tony to proste i niedrogie rozwiązanie, zapewniające transport na niewielkie odległości, w magazynach lub obiektach produkcyjnych. Wózek ten, to najnowszy model stanowiący uzupełnienie wprowadzonej niedawno przez firmę Hyster® Serii UT, która obejmuje tanie wózki spalinowe z przeciwwagą, wózki paletowe i wózki podnoszące typu stacker.

Nowy, dostosowany do potrzeb Klienta wózek Hyster® S1.5UT S, ze składanym podestem znacznie poprawia komfort pracy operatora, zaś
elektryczny układ kierowniczy i proste elementy sterowania upraszczają jego obsługę i co ważne, są dostępne w standardzie. Aby sprostać wymaganiom, które mogą się różnić w zależności od zastosowania, wózek może być opcjonalnie wyposażony, w ładowarkę oraz możliwość bocznej wymiany akumulatora. Istnieje możliwość zamówienia wózka z masztem 2-stopniowym NFL (z niepełnym wolnym skokiem) o wysięgu do 3,5 metra oraz masztem 3-stopniowym FFL (z pełnym wolnym skokiem), o wysięgu do 5,6 m. Istnieje również możliwość zamówienia wózka w opcji z widłami 570 x 1150.

Nowy wózek z podestem operatora, to kolejny krok do, jak najlepszego dostosowania wózków magazynowych Hyster® do specyficznych potrzeb poszczególnych Klientów”, mówi Rob O’Donoghue, Dyrektor marki Hyster ds. Rozwiązań na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

„Dzięki nowej gamie prostych w obsłudze wózków, klient, niezależnie od zastosowania, może oczekiwać niskich kosztów eksploatacji, a także
wysokiej jakości, z której marka Hyster® jest znana”. Wózek z podestem operatora S1.5UT S, został wyposażon,y w bezobsługowe silniki prądu przemiennego, proste układy elektryczne i trwałe komponenty, zaś wykonywanie prac serwisowych i usuwanie usterek jest proste i
bezproblemowe.

Wszystkie pojazdy magazynowe Hyster® są objęte wsparciem serwisowym globalnej sieci lokalnego dystrybutorów marki Hyster®. Wózek z podestem operatora Hyster® S1.5UT S można zamówić już teraz.