Oddział Hyster Europe zyska wkrótce nowe centrum koncepcyjne NACCO, które zostanie otwarte z myślą o rozwoju wózków widłowych Hyster. W nowym ośrodku w Hampshire, w Anglii, opracowywane będą inteligentne rozwiązania, wyróżniające produkty Hyster jako wiodące w branży.

Centrum, obejmujące biura, warsztat i obiekty do testowania, będzie się koncentrowało na wdrażaniu przyszłościowych technologii, spełniających rosnące potrzeby klientów firmy Hyster. Stanowi ono kolejny dowód na to, że firma Hyster poważnie traktuje inwestycje w innowacje i nowe technologie z myślą o przyszłości.

W ostatnich latach firma Hyster z powodzeniem wprowadzała na rynek nowe technologie związane z oferowaną gamą sprzętu do przeładunku materiałów. Wśród niedawnych innowacji warto wymienić wprowadzenie wózków z gamy „Big Trucks” zgodnych z normą Tier 4i/Stage IIIB, nagradzaną technologię osi zmniejszającej zużycie ogumienia oraz nowe dieslowskie i elektryczne energooszczędne wózki widłowe.

Mark Stent, szef Engineering Operations, wyjaśnia: „Naszym celem jest uzupełnienie i wsparcie istniejących na całym świecie centrów projektowych. Wesprzemy je prawdziwie globalnym spojrzeniem, które pozwoli utrzymać pozycję marki Hyster jako lidera rynku w nadchodzących latach.”

Przed wprowadzeniem do produkcji zespół wysoce wykwalifikowanych inżynierów będzie tworzył trójwymiarowe modele, konstruował prototypy wózków widłowych i podzespołów oraz testował i zatwierdzał sprzęt. Pierwsze projekty, którymi zajmie się centrum, obejmą dalsze ulepszenia gamy sprzętu magazynowego Hyster.

„Będziemy pracować nad innowacjami dla produktów Hyster, które pozwolą zmniejszyć koszty posiadania, zwiększyć produktywność i niezawodność oraz obniżyć zużycie energii” — dodaje. „Firma Hyster posiada już gamę produktów wiodących pod względem technicznym i chcemy utrzymać tę pozycję lidera w miarę rozwoju technologii. to dobry moment na innowacje.”

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hyster.eu.

UWAGI DLA REDAKTORÓW

Hyster to jedna z wiodących światowych marek sprzętu do przeładunku materiałów. Produkty marki Hyster obejmują ponad 140 modeli wózków widłowych z przeciwwagą oraz urządzeń magazynowych i przeznaczonych do transportu opakowań. Dzięki znacznym inwestycjom firmy w badania i rozwój produkty Hyster stanowią czołówkę w segmencie sprzętu do przeładunku materiałów, zapewniając maksymalną niezawodność i najniższe koszty eksploatacji w wymagających warunkach pracy.

Spółka Hyster stanowi część grupy NACCO Materials Handling Group, Inc. (NMHG), zatrudniającej ok. 5000 osób na całym świecie. Grupa NMHG ma siedzibę w Cleveland, w stanie Ohio, i jest spółką zależną w całości stanowiącą własność NACCO Industries, Inc. (NYSE:NC).

Odwiedź stronę www.hyster.eu