Targi LogiMAT 2022

Targi LogiMAT 2022

Targi LogiMAT 2022 odbędą się w dniach 31 maja – 2 czerwca w Stuttgarcie w Niemczech. Wystawa stanowi kompleksowy przegląd wszystkich głównych tematów w sektorze intralogistyki, od zaopatrzenia po produkcję i dostawy.

Hyster Europe na Targach LogiMAT

Międzynarodowi wystawcy, w tym Hyster Europe zaprezentują innowacyjne technologie i produkty. W tym systemy i rozwiązania w zakresie optymalizacji procesów i redukcji kosztów procesów logistycznych. Hyster Europe jest wiodącym projektantem i producentem wózków widłowych. Posiada ponad 90-lat doświadczenia oraz silne wsparcie ze strony firmy macierzystej Hyster-Yale Materials Handling, Inc.

O Hyster Europe

Nasz sukces jest wynikiem koncentrowania się na potrzebach naszych klientów i dostarczania wytrzymałych wózków widłowych. Wózki te skutecznie transportują produkty i zwiększają potencjał naszych partnerów. Wózki widłowe Hyster, o udźwigu od 2 000 do 105 000 funtów, łączą w sobie wielokrotnie nagradzane konstrukcje. Wytrzymałe komponenty przemysłowe i zaawansowaną technologicznie produkcję. Wszystko po to, aby dostarczać wszechstronne i niezawodne rozwiązania.

Z ponad 140 modelami, Hyster Europe oferuje swoim klientom jedną z największych gam przemysłowych wózków widłowych. Jak również innowacyjne rozwiązania dla każdego wyzwania i najbardziej wymagających wymagań.  Przy maksymalnej niezawodności i niskich kosztach operacyjnych. Na targach LogiMAT Hyster Europe skupi się na „Powering YOUR Possibilities”.  Pod tym hasłem przedstawi pierwszą zapowiedź nowej serii wytrzymałych, skalowalnych wózków podnośnikowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Dowiedz się, co Hyster ma w planach przedstawić na LogiMAT 2022.

ZESPÓŁ EKSPERTÓW Spotkaj się z naszym zespołem ekspertów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania podczas targów LogiMAT 2022.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz porozmawiać z jednym z naszych ekspertów? Skontaktuj się z nami.