Dobrej jakości wózek widłowy to obowiązkowe wyposażenie każdego magazynu czy centrum logistycznego. Jeśli szukasz niezawodnej jakości na lata, a jednocześnie zależy Ci na atrakcyjnej cenie, postaw na używane wózki widłowe marki Hyster. Jako autoryzowany dystrybutor marki, Zeppelin Polska oferuje swoim Klientom dostęp do najlepszych modeli – w pełni sprawnych i operacyjnych. Posłużą Ci przez długi czas, pozwalając wykonać nawet najbardziej zaawansowane prace.

Używane wózki widłowe Hyster: wysoka jakość w najlepszej cenie

Obawiasz się, że używany wózek widłowy oznacza znacznie niższe standardy jakości pracy? W przypadku produktów oferowanych przez Zeppelin Polska jest zupełnie inaczej. Jest tak, ponieważ:

  • naszym Klientom sprzedajemy wyłącznie wózki widłowe marki Hyster – jednego z liderów branży, którego pojazdy są oparte o niezawodne technologie. Sprawdzają się doskonale nawet po latach eksploatacji,
  • wszystkie używane wózki przed ponowną sprzedażą poddajemy rzetelnej diagnostyce i serwisujemy – tak, by były w pełni sprawne,
  • gwarantujemy pełne wsparcie serwisowe – zarówno w ramach udzielanej gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Sprawdź katalog oferowanych przez nas aktualnie używanych wózków widłowych i skontaktuj z nami, by uzyskać więcej informacji. Doradcy Zeppelin Polska pomogą Ci dobrać odpowiedni model używanego sprzętu i służą poradą, gdy chodzi o finansowanie oraz wszystkie inne aspekty.

Postaw na współpracę z nami – wybierz używany wózek widłowy Hyster, który zapewni wydajną i bezpieczną pracę w cenie niższej niż sprzęt prosto z fabryki!

Wyświetlono 1–9 z 58 wyników