Wózki widłowe Hyster® z serii XT

odpowiadają potrzebom operacyjnym przedsiębiorstw, jak i ich możliwościom budżetowym, doskonale sprawdzając się przy różnorodnych zastosowaniach wewnątrz i na zewnątrz magazynów w sektorach takich, jak: logistyka, dystrybucja i przemysł.

Co zyskujesz z modelem H2.0-3.0XT:

  • Wszechstronność zastosowań
  • Niskie koszty użytkowania
  • Precyzyjną i szybką pracę
  • Proste serwisowanie

Odporność i niezawodność

Sprawdzone, wysokiej jakości podzespoły Hyster® gwarantują niezawodność. Silniki przemysłowe zapewniają ekonomiczne wykorzystanie mocy w całym okresie eksploatacji i zmniejszają koszty użytkowania wózka. Szybkie świece żarowe (w silnikach wysokoprężnych) umożliwiają rozruch silnika nawet w niskich temperaturach. HiP i ECO-eLo - dwa tryby pracy silnika w modelach z silnikiem LPG zapewniają odpowiednio maksymalną wydajność i optymalną oszczędność paliwa.

Komfort pracy

Ergonomiczny układ elementów sterujących oraz niski stopień o dużej powierzchni ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Fotel można dostosować do wagi użytkownika, co pozwala operatorowi pracować z maksymalną wydajnością przez całą zmianę. Odpowiednio sztywne maszty i krótki czas stabilizacji ładunku pozwalają operatorom na precyzją i pewną obsługę przez cały okres użytkowania.

Moc i skuteczność

Silniki zostały całkowicie odizolowane od ramy i osi, co sprawia, że nie dochodzi do bezpośredniego przenoszenia drgań z silnika na kabinę, a poziom hałasu, na który narażeni są operatorzy, został zredukowany do minimum.

Wydajność i efektywność

Układy jezdny i hydrauliczny są wyposażone w zapobiegające powstawaniu wycieków pierścienie O-ring. Zastosowane rozwiązania redukują liczbę i czas czynności konserwacyjnych, a to przekłada się na wyjątkowo niski koszt eksploatacji.

ZAMÓW DEMONSTRACJĘ U SIEBIE SPRAWDŹ OFEROWANE KORZYŚCI