Wózki widłowe Hyster® z serii XT

odpowiadają potrzebom operacyjnym przedsiębiorstw, jak i ich możliwościom budżetowym, doskonale sprawdzając się przy różnorodnych zastosowaniach wewnątrz i na zewnątrz magazynów w sektorach takich, jak: logistyka, dystrybucja i przemysł.

Co zyskujesz z modelem H2.0-3.0XT:

  • Wszechstronność zastosowań
  • Niskie koszty użytkowania
  • Precyzyjną i szybką pracę
  • Proste serwisowanie

Odporność i niezawodność

Sprawdzone, wysokiej jakości podzespoły Hyster® gwarantują niezawodność. Silniki przemysłowe zapewniają ekonomiczne wykorzystanie mocy w całym okresie eksploatacji i zmniejszają koszty użytkowania wózka. Szybkie świece żarowe (w silnikach wysokoprężnych) umożliwiają rozruch silnika nawet w niskich temperaturach. HiP i ECO-eLo - dwa tryby pracy silnika w modelach z silnikiem LPG zapewniają odpowiednio maksymalną wydajność i optymalną oszczędność paliwa.

Komfort pracy

Ergonomiczny układ elementów sterujących oraz niski stopień o dużej powierzchni ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Fotel można dostosować do wagi użytkownika, co pozwala operatorowi pracować z maksymalną wydajnością przez całą zmianę. Odpowiednio sztywne maszty i krótki czas stabilizacji ładunku pozwalają operatorom na precyzją i pewną obsługę przez cały okres użytkowania.

Moc i skuteczność

Silniki zostały całkowicie odizolowane od ramy i osi, co sprawia, że nie dochodzi do bezpośredniego przenoszenia drgań z silnika na kabinę, a poziom hałasu, na który narażeni są operatorzy, został zredukowany do minimum.

Wydajność i efektywność

Układy jezdny i hydrauliczny są wyposażone w zapobiegające powstawaniu wycieków pierścienie O-ring. Zastosowane rozwiązania redukują liczbę i czas czynności konserwacyjnych, a to przekłada się na wyjątkowo niski koszt eksploatacji.

ZAMÓW DEMONSTRACJĘ U SIEBIE SPRAWDŹ OFEROWANE KORZYŚCI


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: