Teleskopowe wózki podwieszane z przeznaczeniem dla ubojni i przetwórni drobiu

Podwieszana do pojazdu ładowarka podnośnikowa Manitou

Podwieszane do pojazdów ładowarki teleskopowe TMT27P dla przemysłu drobiarskiego i przetwórni drobiu to wszechstronne, niezwykle łatwe w transporcie wszelkich ładunków maszyny z możliwością załadunku i rozładunku samochodu z jednej strony:

 • łatwa konserwacja i serwis (teleskop)
 • najlepsza widoczność "do przodu" (teleskop)
 • niezależne hamulce na każdym kole, lżejsza maszyna od konkurencji
 • wielofunkcyjna dźwignia (4 ruchy hydrauliki) z przełącznikiem kierunku jazdy FNR (Front - Neutral- Rear
 • czujnik przeciążeniowy odcinający ruchy hydrauliki (bezpieczeństwo)
 • wolnossący silnik Kubota (bez turbo - możliwość maksymalnego wykorzystania mocy silnika, bez konieczności rozgrzewania i chłodzenia turbo)

Zobacz wózki widłowe Manitou serii TMT

Zapytaj o szczegóły zakupu  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą:

  Zobacz również inne wózki MANITOU