Hyster Tracker zdobywa nagrodę produktu roku za praktyczne narzędzie do mierzenia efektywności wykorzystania floty wózków widłowych.

GREENVILLE, N.C. (Grudzień. 17, 2019) Każda operacja generuje dane. Wyzwaniem jest wiedzieć, co z nimi możemy zrobić. Material Handling Product News (MHPN), przyznały firmie Hyster nagrodę roku za technologię Hyster® Tracker, która pomaga firmom mierzyć efektywność i zestawiać wyniki ze wskaźnikami KPI, by podejmować właściwe decyzje biznesowe. Czytelnicy MHPN oddali 3750 głosów na produkty w 13 kategoriach, a rozwiązanie telemtryczne Hyster pokonało trzech innych finalistów w kategorii automatycznego przechwytywania danych.

„Gdy musimy pracować na dużej ilości danych, kluczowym wyzwaniem jest przebicie się przez ich ilość, w celu ustalenia, które punkty są najistotniejsze dla naszego biznesu” – mówi Steven LaFevers Vice Prezes ds. Nowych Technologii w firmie Hyster.  „Rozpoznanie przez czytelników MHPN, potwierdza, że potężna platforma technologiczna i wsparcie ekspertów Hyster Tracker pomaga osobom odpowiedzialnym za flotę wózków w swojej firmie, w praktyczny sposób użyć tych danych. Jest to kompleksowy interfejs do gromadzenia danych o zarządzaniu flotą”.

Hyster Tracker oferuje intuicyjne, przyjazne dla użytkownika pulpity nawigacyjne, za pośrednictwem portalu internetowego, które pomagają użytkownikowi zrozumieć dane przesyłane z wózków widłowych i w oparciu o nie, podejmować decyzje, w celu optymalizacji operacji biznesowych.

Menadżerowie mogą zobaczyć informacje o użytkowaniu poszczególnych wózków i podejmować decyzje dotyczące wielkości i struktury floty. Karta dostępu pomaga operatorom w obsłudze urządzenia, bez specjalistycznego szkolenia. Hyster Tracker posiada również lokalizację GPS, poszczególne informacje można dopasować do konkretnego operatora, umożliwiając menadżerom wykorzystanie tych danych do oceny wydajności ich pracy.

Na początku tego roku, firma wydała również aplikację mobilną Hyster Tracker, pierwszą tego rodzaju w branży transportu wewnętrznego. Aplikacja działa jak na komputerze, zapewniając wgląd w dane i funkcje zarządzania. Aplikacja jest kompatybilna zarówno z urządzeniami Android, jak i iOS i jest dostępna dla użytkowników Hyster Tracker, bez żadnych dodatkowych opłat.

Zobacz więcej o Hyster Tracker