Ładowarka teleskopowa Manitou model MT1840A, to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów, w branży budowlanej. Ta wszechstronna maszyna Manitou, której dostawcą jest Zeppelin Polska Sp. z o.o., tym razem trafiła, w posiadanie firmy Usługi Ogólnobudowlane, której właścicielem jest Pan Damian Sielczak i została sfinansowana z programu Manitou Finance.

Firma Pana Damiana, zajmuje się również ciesielstwem, pracami budowlanymi i dekarstwem i w głównej mierze do tego ostatniego będzie wykorzystywała ładowarkę Manitou MT1840A. Dostosowana do prac na trudnym terenie, z dużym prześwitem i małym promieniem skrętu, ładowarka MT1840A, zapewnia dużą zwrotność, doskonałą stabilność i staje się niezawodnym sojusznikiem w wykonywanej pracy.

Zaprojektowana do długoletniej pracy maszyna dostosowuje się do potrzeb użytkownika poprzez łatwą zmianę osprzętu na końcu wysięgnika.  Ładowarka Pana Damiana została wyposażona w rozsuwany kosz roboczy PSE 4400/ 1000 kg, dzięki czemu pracownicy będą wykonywali prace monterskie na wysokości roboczej do 19 m. Manitou MT 1840 A, może podnieść ładunki o masie do 4 ton i porusza się z prędkością do 35 km/h, w tym może także poruszać się po drogach publicznych. Z przodu maszyny znajdują się dwa stabilizatory, które zwiększając przeciwwagę pozwalają na pracę z dłuższym ramieniem czy większym ciężarem. Ładowarka MT1840A, posiada również funkcję stabilizacji poprzecznej podwozia oraz wahliwą oś tylną w zakresie +/- 9% blokowaną po podłączeniu kosza.

Firma Usługi Ogólnobudowlane została objęta również opieką autoryzowanego serwisu Zeppelin Polska.

Usługi dekarskie to praca, w wymagających warunkach. Montaż i konserwacja pokryć dachowych, ich remonty, naprawa, ocieplenia czy też układanie dachów blaszanych, to wbrew pozorom nie łatwy proces, który wymaga wiedzy i doświadczenia. Dekarz to rzemieślnik, który do zawodowego wykonania swojej pracy potrzebuje również odpowiedniego sprzętu. Dobry fachowiec, w połączeniu z maszyną Manitou jest w stanie zagwarantować wykonanie prac, których efekty będą służyć przez wiele lat.

Ładowarka Manitou MT1840A, z powodzeniem może być wykorzystana również, w takich  gałęziach przemysłu, jak: ochrona środowiska, porty, infrastruktura i utrzymanie dróg, kolej, centra logistyczne, wydobycie oleju i gazu. Po więcej informacji o produktach zapraszamy na stronę www.zeppelin.pl/manitou/

Maszyna została dostarczona przez Regionalnego Doradcę Handlowego Zeppelin Polska – Krzysztofa Łyko.

Fot. Krzysztof Łyko