Rozwiązania dla twojej branży

Transport ciężki

Wojsko

Wytwarzanie energii elektrycznej

Dźwigi i instalacje

Stocznie i usługi morskie

Budownictwo i Górnictwo

Energia wiatrowa

Lotnictwo i kosmonautyka

TII SCHEUERLE, ELASTYCZNOŚĆ KTÓRA NIE ZNA GRANIC!

150 lat doświadczenia

Od momentu założenia w 1869 roku firma TII SCHEUERLE stała się największym producentem pojazdów z platformą modułową. Koncepcja sukcesu firmy opiera się na jakości, bezpieczeństwie i ciągłej innowacyjności. Ta filozofia w połączeniu z niezawodnością pozwoliła jej stać się globalnym graczem w sektorze ciężkich pojazdów.

Innowacja i ciągły rozwój

Fabryka TII SCHEUERLE Fahrzeugfabrik jest nie tylko miejscem narodzin modułowego transportera samojezdnego (SPMT), który zasadniczo zmienił świat transportu, ale jest również uznawana za motor innowacji w całej branży pojazdów ciężkich. Na terenie zakładu o powierzchni 70.000 m² produkowane i testowane są pojazdy drogowe, transportery modułowe, pojazdy przemysłowe i specjalistyczne.

Dla twojego sukcesu

Celem TII SCHEUERLE,  jest przyczynianie się do sukcesu klientów właśnie poprzez produkty. Specjalistyczne pojazdy są produkowane i optymalizowane zgodnie z wymaganiami i potrzebami klientów i przekonują swoją wysoką jakością, niezawodnością i zorientowaniem na rozwiązania.

Portfolio produktów obejmuje naczepy platformowe i pojazdy modułowe do przewozu ciężkich ładunków, pojazdy logistyczne i pojazdy specjalistyczne do niemal każdego zastosowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o transportery pokładowe do przewozu ładunków czy modułowe naczepy platformowe – TII SCHEUERLE dostarcza pojazdy dla wszystkich branż i celów operacyjnych, w optymalnej jakości oraz o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie. 

Transport ciężki

Kiedy ciężkie rzeczy stają się łatwe do przeniesienia
Coraz większe i cięższe elementy budowlane, trudno dostępne miejsca docelowe, przepisy ruchu drogowego obowiązujące w poszczególnych krajach: Zadania w sektorze transportu ciężkiego stają się na całym świecie coraz bardziej złożone i wymagające. Tym bardziej ważne jest znalezienie rozwiązań, które pozwolą na przemieszczanie najcięższych ładunków z jednego miejsca na drugie w sposób jak najbardziej ekonomiczny, bezpieczny i łatwy. TII SCHEUERLE jako doświadczony partner branżowy i specjalista w zakresie transportu ciężkiego opracowuje odpowiednie rozwiązania transportowe dla Twoich potrzeb. W ten sposób umożliwiamy uniknięcie kosztownych zmian tras, dodatkowych wniosków o zezwolenie na przebudowę dróg transportowych oraz przestojów.

Twoje korzyści, gdy polegasz na TII:

  • Elastyczne możliwości zastosowania.
  • Zwiększona niezawodność planowania
  • Duża nośność
  • Prosta obsługa
  • Doskonała zwrotność
  • Technologia oszczędzająca zasoby

Nasze silne i potężne pojazdy dla każdego wyzwania

Aby zapewnić Tobie jak najbezpieczniejsze i jak najszybsze dostarczenie cennych ładunków do miejsca przeznaczenia, opracowujemy optymalne, przemyślane rozwiązania w zakresie transportu ciężkiego, spełniające wszelkie wymagania. Wiele z nich można skonfigurować do konkretnego zastosowania, co gwarantuje maksymalną elastyczność. Prosta obsługa, szybki załadunek i rozładunek oraz niewielkie zapotrzebowanie na specjalistyczny personel są w centrum uwagi, aby odciążyć naszych klientów. Przy wsparciu naszego doświadczonego serwisu na całym świecie powstaje w ten sposób niezawodny, stabilny pakiet kompleksowy.

Rozwiązania w zakresie transportu ciężkich ładunków na drodze i poza nią

Elastycznie konfigurowalne do każdego zastosowania

Naczepa niskopodwoziowa

Naczepa niskopodwoziowa

Moduły do dużych obciążeń

Moduły do dużych obciążeń

Moduły do dużych obciążeń

Moduły do dużych obciążeń

Moduły do dużych obciążeń

Moduły do dużych obciążeń

Samobieżny transporter modułowy

Samobieżny transporter modułowy

Transporter stoczniowy

Systemy wiatrowe

Systemy wiatrowe