Spotkanie z dziennikarzami w dniu 25 lutego w Warszawie miało swoją merytoryczną oprawę i jasne przesłanie. „Solidni partnerzy i trwałe wózki w Europie Wschodniej” pod takim hasłem przewodnim Marcus Rosenkranz z Hyster-Yale Group i Tomasz Mraczek z Zeppelin Polska, wyłącznego dealera wózków Hyster w Polsce, prezentowali nowe produkty firmy oraz plany i działania dotyczące strategii firmy Hyster w Polsce.

Wózki widłowe Hyster obecne są na polskim rynku od początku transformacji, a za sprawą Zeppelin Polska ich udział w rynku systematycznie rośnie. „Rynek Polski jest dla nas niezmiernie ważny. To dlatego tak bardzo zależało nam na zorganizowaniu spotkania, aby omówić możliwości firmy na Polskim rynku” –powiedział Marcus Rosenkranz, Dyrektor Regionalny Sprzedaży w Hyster-Yale Group. „Dzięki wsparciu ze strony Zeppelin Polska, wiemy, że jesteśmy w stanie dostarczyć wózki widłowe na najwyższym poziomie klientom z różnych gałęzi przemysłu,” dodał Marcus.

Hyster Europa oferuje szeroką gamę sprzętu do obsługi transportu wewnętrznego , od wózków paletowych do wózków do manipulowania kontenerami, odgrywając kluczową rolę w wielu gałęziach przemysłu. Hyster jest jedyną firmą międzynarodową na rynku wózków widłowych oferującą pełną gamę modeli do wyboru, wykonanych zgodnie z filozofią konstrukcji modularnej. Najbardziej kompletny zakres wytrzymałych wózków widłowych w naszej branży składa się ze 140 modeli, z udżwigiem do 52 ton.

Do najnowszych osiągnięć firmy zalicza się wiele innowacji, które wprowadzone zostały do energooszczędnych wózków czołowych spalinowych ,elektrycznych , wózków wysokiego składowania, wózków magazynowych, jak również innowacyjnych wózków paletowych. Warto również pamiętać o możliwości bezprzewodowego zarządzania flotą wózków oraz rozszerzonej ofercie posprzedażnej. „Wykwalifikowane wsparcie serwisowe pomaga firmom posiadającym wózki Hyster osiągnąć większą efektywność i zoptymalizować pracę w magazynie.” – mówi Marcus Rosenkranz. „Staramy się aby nasza firma nieustannie się rozwijała, w związku z czym dokonaliśmy znaczących inwestycji w rozwój jednych z najtrwalszych i najbardziej niezawodnych wózków magazynowych na rynku,” dodał.

Podczas gdy solidność ma fundamentalne znaczenie w odniesieniu do kosztów eksploatacji , wydajności i produktywności operatora, inne czynniki również przyczyniają się do ostatecznego celu, którym jest znaczne zmniejszenie całkowitych kosztów posiadania. Wśród nich są np. efektywność energetyczna czy wydajność wózków. „Hyster wnosi solidność, siłę, niskie koszty eksploatacji, oraz efektywność energetyczną do każdego swojego działania.” – dodał Marcus.

Produkty i usługi Hyster mogą być również dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, oraz do najbardziej specyficznych i wymagających środowisk. Wśród oferowanych produktów znaleźć można wózki przeciwwybuchowe lub różnorodne osprzęty w zależności od konkretnych potrzeb. „Firmy Zeppelin i Hyster są silnie związane od wielu lat. Dzisiaj Zeppelin oferuje pełen zakres wózków widłowych Hyster. Mamy w swojej ofercie zarówno nowe i używane wózki , flotę wynajmu jak również serwis posprzedażny i części zamienne.” – mówi Tomasz Mraczek, Prezes Zarządu Zeppelin Polska. „Do tej pory naprawiliśmy ponad 3000 wózków widłowych i wykonujemy ponad 10 000 napraw i konserwacji rocznie. Wierzymy, że nasza firma będzie się nieustannie rozwijać przez następne lata i że mamy przed sobą kolejne sukcesy” – kontynuuje Tomasz Mraczek. 
Zeppelin Polska jest wyłącznym dealerem wózków Hyster w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji o Hyster lub Zeppelin zapraszamy na stronę www.hyster.eu lub www.zeppelinpl.com/hyster/.

Źródło: Hyster
Foto: Hyster