Nasz specjalista w zakresie precyzyjnego i szybkiego przeładunku naczep i podwozi kontenerowych wyznacza nowe standardy, oferując szereg funkcjonalnych detali zwiększających wydajność, bezpieczeństwo i ergonomię pracy w magazynach.

Dzięki TII KAMAG PT skraca się czas przestawiania naczep, co zwiększa efektywność logistyki na placu. Zaprojektowano go z myślą o maksymalnej szybkości reakcji i zwrotności. Mały promień skrętu oraz kąt skrętu wynoszący 52° znacznie ułatwiają i przyspieszają manewrowanie.

Obciążenie siodłowe i wysokość platformy siodłowej sprawiają, że jest to uniwersalny transporter dla wszystkich konwencjonalnych naczep, w tym naczep typu jumbo.

Najlepsze warunki pracy zapewniają kierowcy kompleksowe wsparcie i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Począwszy od niewielkiej wysokości stopni, aż po dostęp do kabiny - pomyśleliśmy o wszystkim.

Certyfikacja zgodnie z wytycznymi N3 ECE pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze związane z rejestracją pojazdu.

1 - Zoptymalizowana kabina kierowcy

W kokpicie wszystko jest na właściwym miejscu: nie ma lepszego miejsca pracy dla kierowcy.

2 - Duża szyba przednia

Przednia szyba od podłogi do sufitu zapewnia optymalną widoczność we wszystkich kierunkach. Rezultat: mniejsze szkody materialne i większe bezpieczeństwo osób.

3 - Wolna przestrzeń za kabiną

Przestronny układ i przemyślane rozwiązania detali sprawiają, że platforma za kabiną kierowcy jest bezpieczniejsza dla kierowcy, a montaż przyłączy jest zacznie łatwiejszy.

4 - Napęd hydrostatyczny

Wyjątkowy układ napędowy umożliwia absolutnie precyzyjną, bezstopniową jazdę do przodu i do tyłu z prędkością do 40 km/h.

CO OFERUJE NOWY TII KAMAG PT?

WYJĄTKOWA ELASTYCZNOŚĆ JAZDY:

NAPĘD HYDROSTATYCZNY

Wyjątkowy system hydrostatyczny umożliwia absolutnie precyzyjną, płynną jazdę do przodu i do tyłu z prędkością do 40 km/h. Rezultat: znacznie krótsze czasy manewrowania i praktycznie pozbawiona zużycia jazda.

TERAZ JESZCZE LEPSZY WIDOK:

DUŻA PRZEDNIA SZYBA

To wyjątkowe zabezpieczenie widać na pierwszy rzut oka: Duża, rzucająca się w oczy szyba przednia zapewnia optymalną widoczność ze wszystkich stron. Rezultat: mniej szkód materialnych i większe bezpieczeństwo pracowników, także przy dużym natężeniu ruchu na placu.

WSZYSTKO POD PEŁNĄ KONTROLĄ:

ERGONOMICZNIE ZOPTYMALIZOWANA KABINA KIEROWCY

W tym kokpicie wszystko jest na właściwym miejscu: przejrzyste, intuicyjne elementy obsługi, duży, czytelny kolorowy wyświetlacz, perfekcyjnie umieszczony uchwyt na tablet, drzwi samochodu o wysokości w świetle 1,96 m - i wiele więcej. Rezultat: nie ma lepszego miejsca pracy dla kierowcy.

BEZPIECZEŃSTWO DLA PIESZYCH:

WIĘCEJ WOLNEJ PRZESTRZENI ZA KABINĄ

Przestronne wymiary i przemyślane rozwiązania szczegółów sprawiają, że platforma za kabiną kierowcy jest bezpieczniejsza dla kierowcy, jak również ułatwia montaż przyłączy pneumatycznych i elektrycznych. Rezultat: łatwiejsza, wygodniejsza i szybsza praca podczas procesu podłączania oraz zwiększona ochrona osobista.

Zainteresował Cię nasz nowy TII KAMAG PT?

Jeśli chcesz wiedzieć o nim więcej - wypełnij formularz


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: