DZISIAJ MUSISZ WYBRAĆ!

WŁAŚCIWY WÓZEK. WŁAŚCIWĄ CENĘ. WŁAŚCIWĄ APLIKACJĘ.

Wózki Hyster serii UT, są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowania rynku, na przystępne cenowo rozwiązania, które wykonują swoją pracę i dają więcej możliwości wyboru dopasowanego do budżetu i uzasadnionych potrzeb. Seria wózków widłowych Hyster serii UT, została zaprojektowana, w celu zapewnienia wytrzymałości, niezawodności i niskiego całkowitego kosztu posiadania. W szczególności, dzięki prostemu designowi i trwałym komponentom, konserwacja, serwis czy usuwanie usterek, w wózkach UT jest szczególnie proste.

TWOJE KORZYŚCI. DOSTOSOWANE ROZWIĄZANIA.

Za marką Hyster® kryje się siła dużej światowej organizacji, która stosuje globalne podejście do projektowania produktów, produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw. Jednocześnie Hyster może dopasować produkty i usługi do konkretnych klientów oraz uelastycznić ich zdolności produkcyjne.

SOLIDNY PARTNER. TRWAŁE WÓZKI.

Te słowa podsumowują markę Hyster®. Gdy zastosowanie w transporcie materiałów wymaga niezawodności. Gdy produkty łączą w sobie innowacyjny design, wytrzymałe komponenty, nowoczesną produkcję i testy... odpowiedzią jest Hyster – jedne, z najtrwalszych wózków widłowych na świecie. Hyster jest wiodącym dostawcą wózków widłowych i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Do ponad 140 modeli wózków, dołączyła seria UT, trwałych i prostych, w użyciu modeli do szerokiego rodzaju zastosowań.

WYBIERZ WŁAŚCIWE DLA SIEBIE, EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

WYBIERZ MĄDRZE!

SERIA WÓZKÓW WIDŁOWYCH HYSTER UT®

HYSTER H2.0-3.5 UT

Wózki widłowe z napędem Diesel lub Gaz

Prędkość jazdy do 20 km/h

Praktyczna i wygodna kabina zapewnia komfort pracy

Solidny i prosty w użyciu, bezproblemowy w utrzymaniu

Niskie koszty operacyjne

Zestaw naprawczy Gratis

HYSTER J1.5-3.5 UT

Elektryczne wózki widłowe

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia duży komfort pracy

Solidny maszt oraz doskonała widoczność

Wbudowany wyświetlacz LCD

Łatwa konserwacja

HYSTER P2.0 UT S

WÓZEK PALETOWY Z PLATFORMĄ

Bezobsługowy silnik trójfazowy

Wyświetlacz wielofunkcyjny

Stan naładowania akumulatora/godziny pracy

Wyłącznik bezpieczeństwa

Technologia CANbus

HYSTER S1.5 UT

WÓZEK PALETOWY WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Trójfazowy silnik jazdy, zmniejsza nakłady na konserwację

Boczna wymiana baterii dla usprawnienia pracy

Wiodące w klasie udźwigi i stabilność dzięki bocznym kołom podporowym

Zobacz zalety serii UT

Ergonomia

Konserwacja

Wydajność

Bezpieczeństwo

Wiecej informacji o WÓZKach hyster serii UT

Zapytaj o ekonomiczne wózki Hyster z serii UT


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: