Nie będziemy pisać o tym, kiedy zaczęła się nasza przygoda – najważniejsze jest to co oferujemy, z czym wychodzimy do klienta. Nasza historia ważna jest dla nas – z niej czerpiemy siłę i mądrość. Dla Państwa natomiast ważne jest to, jak wygląda nasza pomoc w dziedzinie transportu wewnętrznego i podnoszenia towarów.

 

Dlatego na wstępie chcemy powiedzieć, że dzięki naszym maszynom, dzięki naszym rozwiązaniom organizacja transportu wewnętrznego staje się znacznie łatwiejsza. Przenoszenie ciężarów, ich magazynowanie, bez względu na to, czy odbywa się to w porcie, fabryce czy magazynie, nabiera nowego wymiaru. Ciężar przestaje stanowić jakąkolwiek barierę.

„We create solutions”

To hasło – będące naszym motto – jest jednocześnie krótką charakterystyką naszej działalności. Zeppelin Polska to przede wszystkim ludzie, którzy kreują rozwiązania wpisujące się w potrzeby klientów. Dla nas najważniejsza nie jest sprzedaż produktu, ale znalezienie optymalnego rozwiązania problemu klienta. To rozwiązanie dostosowujemy do jego indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Jest ono niczym ostatni element układanki – scala całość i pozwala cieszyć się efektem. A ponieważ każdy klient to zupełnie nowa układanka, nasza oferta jest niezwykle elastyczna. Obejmuje zarówno sprzedaż nowych, jak też używanych maszyn i sprzętów oraz wynajem długo- i krótkoterminowy.

Niemiecka jakość, niemiecka precyzja

Bazując na doświadczeniu Grupy Zeppelin GmbH, do której należy i pozostając wierną prezentowanej od początku niemieckiej jakości i precyzji, nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dlatego też na co dzień współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami maszyn budowlanych, wózków widłowych, urządzeń transportu wewnętrznego. Każda współpraca jest dla nas cenna, bo wiemy, jak konkretne korzyści przynosi następnie naszym klientom.

Najbardziej dumni jednak jesteśmy z dystrybucji modelów wózków widłowych marki HYSTER. Posiadamy bowiem na nie wyłączność, która jest dla nas dowodem ogromnego zaufania ze strony marki, która na całym świecie jest synonimem doskonałych parametrów: udźwigu, wydajności i funkcjonalności.

Rozwijamy się dla Państwa

Dostrzegając wciąż rosnące oczekiwania klientów – sami rozwijamy nasze skrzydła, by wychodzić Wam naprzeciw. Oferujemy coraz to nowsze modele, dedykowane do pracy o różnym natężeniu, wyposażone w różne rodzaje silników i nowe funkcjonalności. I nad wszystkim trzymamy pieczę. Nie tylko sprzedajemy i wypożyczamy, ale też serwisujemy, świadczymy doradztwo techniczne, leasing i outsourcing, który pomaga uzyskać oszczędności z tytułu zarządzania logistyką wewnątrzzakładową na poziomie 30-40%.

 

Zeppelin Polska: nasza siła drzemie w tradycji i doświadczeniu, skuteczność – w szacunku do klienta i wsłuchiwaniu się w jego potrzeby.