Firma ANKO Stanisław Onak i Barbara Onaszek, z Tarnowa w Podlesiu Dębowym, świadcząca usługi budowlano transportowe zakupiła nową maszynę Manitou model MRT 2550+, która wspomoże ich prace podczas budowy domu weselnego. Anko oferuje swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę inwestycji, począwszy od zaprojektowania, niezbędną dokumentację, do momentu przekazania obiektów pod klucz. Do swoich prac zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, stawiając również na wymagania sprzętowe najwyższej jakości.

Ładowarka Manitou MRT 2550+, to idealnie pasujące rozwiązanie, w istocie jest to maszyna którą możemy nazwać 3 w 1. Łączy w sobie cechy podnośnika teleskopowego, żurawia i podnośnika koszowego, przez co staje się wszechstronnym narzędziem do wielu aplikacji. MRT 2550+, przenosi ładunki o masie do 4999 kg, przy jednoczesnej możliwości podnoszenia do wysokości blisko 25 m.

Wysięgnik ładowarki składa się z 4 elementów, a w połączeniu z obracającą się o 360° wieżyczką to dzięki czemu maszyna z jednego miejsca może wykonywać prace, co jest doskonałym jej ułatwieniem i elementem bezpieczeństwa na placu budowy. Manitou na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo ale nie mniej ważny jest komfort pracy operatora, którym pomaga funkcja programowania prędkości ruchów hydraulicznych i automatyczne wykrywanie każdego obciążenia.

Ładowarka Manitou daje również możliwość maksymalnego jej wykorzystania, nawet na najtrudniejszym podłożu, gdzie nie rzadko spotykamy się z takim na placach budowy, w tym na placach z ograniczoną przestrzenią do manewrowania. Możliwość taką zapewnia funkcja automatycznego dostosowania udźwigu, w zależności od stopnia wysunięcia podpór.

Jesteśmy przekonani że Manitou MRT 2550 Plus, wspomoże firmę Anko, w pokonywaniu kolejnych wyzwań budowlanych na długie lata, tym bardziej, że o zaplecze techniczne zadba autoryzowany serwis Zeppelin Polska.