Prowadzisz fabrykę lub hurtownię? Będąc właścicielem jednej z takich firm, przydadzą ci się wózki widłowe, które pozwalają na szybkie transportowanie produktów. Aby obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej, powinieneś mieć świadomość, że wcale nie musisz ich nabywać – możesz je wynająć.

Gdy mowa o outsourcingu, to termin ten najczęściej pojawia się w kontekście korzystania przez firmy z usług agencji zatrudnienia. Być może również ty zdecydowałeś się skorzystać z pomocy takiego podmiotu w okresach zwiększonej ilości zamówień lub w sezonie letnim, gdy stali pracownicy udają się na urlopy.

Termin „outsourcing” nie odnosi się jednak wyłącznie do korzystania z usług agencji zatrudnienia, lecz wszystkich podmiotów działających na rynku, które pozwalają ograniczyć koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Jeżeli sporadycznie potrzebujesz dodatkowych wózków widłowych lub jesteś zainteresowany serwisem takich urządzeń, musisz wiedzieć, że możesz sporo zaoszczędzić. Jak?

Mamy wózki widłowe przeznaczone do różnych zadań

Mianem wózka widłowego określa się zarówno paleciaka, jak i wózek pozwalających składować towary na wysokości. W fabryce czy magazynie na co dzień są potrzebne różne wózki widłowe. Być może nabyłeś takie, ale nie zawsze ilość posiadanych urządzeń jest wystarczająca. Jeżeli w branży, w której działasz zdarzają się okresy, gdy potrzebujesz więcej wózków widłowych, to – zamiast je nabywać – lepiej wypożyczyć dodatkowe. Gdzie? Choćby u nas.

Poza sprzedażą wózków widłowych renomowanych firm, oferujemy również wynajem krótko- i długoterminowy takich maszyn.  Dzięki temu nasi klienci mogą sporo zaoszczędzić, jeżeli potrzebują dodatkowego wózka tylko na kilka dni lub przeciwnie – na kilkanaście miesięcy.

Ile możesz zyskać?

Aby zakupić wózek widłowy – nowy lub używany – musisz dysponować sporą ilością gotówki. Możesz oczywiście sięgnąć po kredyt bankowy, ale to wiąże się z koniecznością spełnienia wielu formalności. Czy masz na to czas?

Wynajem wózków widłowych, w którym się specjalizujemy, to – z twojego punktu widzenia – nie tylko oszczędność pieniędzy, lecz także czasu. Wszystko dlatego, że nie wymagamy dostarczenia dokumentów z wielu urzędów, od czego nie uciekniesz, składając wniosek w banku. Dodatkowo oferujemy pełną usługę serwisową. Dostarczany przez nas do klientów sprzęt jest zawsze w pełni sprawny, a gdyby się okazało, że konieczne jest przeprowadzenie drobnych napraw, to na ten czas zapewniany zastępczy sprzęt.

Zaoszczędź czas i pieniądze – w zakresie outsourcingu postaw na współpracę z nami.