Zeppelin Polska jest autoryzowanym dystrybutorem francuskich maszyn Manitou od 2003r, oferujemy produkty dla przemysłu i branży budowlanej. Maszyny Manitou to solidnie wykonane, w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne i trwałe produkty mające wszechstronne zastosowanie. Zeppelin Polska oferuje również zaplecze serwisowe oferowanych maszyn na terenie całego kraju. Jesteśmy niezwykle dumni z osiągniętego wyniku i ze współpracy z Manitou Polska. Jesteśmy przekonani, że kolejne lata przyniosą nie mniejsze sukcesy.

Firma Zeppelin Polska, posiada ponad 25 letnie doświadczenie w transporcie wewnętrznym, jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wózków widłowych Hyster, maszyn Manitou i Mustang, wózków do kontenerów MecLift, dźwigów szosowych i szosowo-terenowych Grove, jak również pojazdów elektrycznych Goupil. Zeppelin Polska Sp. z o.o., jest filią spółki Zeppelin Czechy i częścią międzynarodowej Grupy Zeppelin GmbH.

O spółce Zeppelin CZ s.r.o.

Spółka Zeppelin CZ s.r.o. jest wyłącznym sprzedawcą maszyn budowlanych, systemów energetycznych oraz maszyn górniczych i urządzeń producenta Caterpillar w Republice Czeskiej. Oprócz usług sprzedażowych i serwisowych spółka zajmuje się również wypożyczaniem maszyn i urządzeń – Wypożyczalnia maszyn Zeppelin CZ ma oddziały w 13 lokalizacjach w Czechach. We współpracy ze spółką Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zapewniamy klientom kompleksowy serwis finansowy związany z zakupem maszyn i usług.

Zeppelin CZ s. r.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Zeppelin GmbH, w ramach którego działa 190 oddziałów na całym świecie. Globalne aktywności koncernu zaliczają się do sześciu „strategicznych jednostek biznesowych“ (SBU = Strategic Business Unit); na terytorium Czech w ramach Zeppelin CZ działają następujące jednostki SBU: Maszyny budowlane UE, Systemy energetyczne i Wypożyczalnia maszyn (The Cat Rental Store).

O spółce Zeppelin GmbH

Koncern Zeppelin z ponad 9000 pracowników i 200 oddziałami na całym świecie osiągnął w roku obrotowym 2018 obrót 2,9 miliardów euro. Współpraca w ramach koncernu jest realizowana za pośrednictwem holdingu menedżerskiego i sześciu strategicznych jednostek biznesowych: Maszyny budowlane UE (sprzedaż i serwis maszyn budowlanych), Maszyny budowlane CIS (sprzedaż i serwis maszyn budowlanych i rolniczych na rynkach wschodniej Europy i Centralnej Azji), Wypożyczalnia maszyn (wynajem i rozwiązania projektowe dla branż budowlanych i przemysłowych), Systemy energetyczne (systemy napędowe i energetyczne), Systemy przemysłowe (projektowanie układów technologicznych) oraz Z Lab (nowe cyfrowe modele biznesowe). Spółka holding koncernu Zeppelin GmbH z siedzibą we Friedrichshafen ma centralę w Garching bei München. Więcej informacji na zeppelin.com.