Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Zeppelin Polska Sp. z o.o.

podczas Targów Ochrony Środowiska POLECO, które odbędą się w dniach 17 - 19 października 2023 roku w Poznaniu.

Będziemy na stoisku: Nr 86, w sektorze C

Podczas tych prestiżowych targów, zaprezentujemy trzy znakomite maszyny pochodzące z różnorodnego portfolio naszych marek od znanych i cenionych producentów:

Wózek widłowy Hyster z nowej serii A - to urządzenie zaprojektowane w zgodzie z wydajnością, jakością i bezpieczeństwem pracy operatora. Ekonomiczne, w pełni konfigurowalne dla indywidualnych potrzeb każdej aplikacji.


Ładowarka teleskopowa Manitou MLT-961-160-V-L – bardzo dobre osiągi sprawiają, że ładowarka ta jest niezawodna nawet w ciężkich aplikacjach przemysłowych. Doskonałe połączenie precyzji i wydajności, wraz ze zmniejszonym zużyciem paliwa zmniejsza wpływ na środowisko naturalne.


100% Elektryczny pojazd użytkowy Goupil G6 - innowacyjne rozwiązanie w zakresie pojazdów użytkowych, w pełni zgodne z duchem zrównoważonego rozwoju. Przeznaczony do prac nie tylko w miastach i na przedmieściach.


Więcej ich zalet poznacz odwiedzając nasze stoisko:

Nr 86, w sektorze C

To nie wszystko! Na naszym stoisku porozmawiasz także o rozwiązaniach usługi posprzedażnej, formach finansowania i wynajmu. Nasi koledzy odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wątpliwości i udzielą fachowej porady.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać nasze nowości i innowacyjne rozwiązania na rzecz ochrony środowiska.
Szczegóły dotyczące Targów POLECO znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia: www.poleco.pl.

Do zobaczenia na Targach!

Mamy 100 zaproszeń na Targi POLECO*

Wyślij nam swoje Zgłoszenie, a w odpowiedzi dostaniesz więcej informacji.

*Ilość zgłoszeń ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: