Firma Vetro-Shipping wybrała 18-tonowy wózek widłowy o zmiennym wysięgu Meclift, aby wzmocnić swoją działalność w Porcie Gdańskim.

 

„Zdecydowaliśmy się na wybór Meclift, ponieważ uznaliśmy jego cechy za wybitne w porównaniu z konkurencją” – mówi Paweł Szpiller z Vetro-Shipping. „Meclift jest zwinny, innowacyjny i ekonomiczny – te cechy były preferowane w naszym procesie selekcji. Meclift jest wyjątkowy, ponieważ może wjechać do wnętrza kontenera i pomimo niewielkich rozmiarów może unieść obciążenie 18 ton. To wyraźnie zwiększa naszą produktywność w zakresie przeładunku towarów, co jest oczywiście korzystne dla naszych klientów”, kontynuuje. „Porównując konkurencyjne opcje, otrzymaliśmy pomoc ze strony Zeppelin-Polska, która poleciła nam firmę Meclift, spełniająć nasze potrzeby”- podsumowuje.

 

„Obok jakości sprzętu, kluczowymi, w podjęciu decyzji były warunki serwisu, gwarancji, jakość obsługi oraz sposób finansowania. Zeppelin Polska, posiada maszynę Meclift ML1812R, we flocie wynajmu krótkoterminowego. Właściwe zrozumienie potrzeb klienta i zaplecze naszej firmy pozwoliło na rozpoczęcie współpracy, gdzie oczywistym jest, że produkt Meclift jest najlepszym rozwiązaniem dla wymagań Vetro-Shipping. Od lat jesteśmy autoryzowanym dealerem Meclift w Polsce, oferując klientom kompleksowe rozwiązania, za każdym razem wprowadzając w życie hasło przewodnie naszej firmy – „We Create Solutions” – mówi Marcin Wajdzik Area Sales Manager Zeppelin Polska”

 

Byliśmy zachwyceni, że Vetro-Shipping wybrał nasz 18-tonowy wóz o zmiennym wysięgu, aby usprawnić swoją działalność w Gdańsku. Zarówno Port w Gdańsku, jak i Vetro-Shipping są prekursorami w zakresie działalności portowej w regionie Morza Bałtyckiego. Jestem dumny, że Meclift jest obecnie częścią jednej z najbardziej efektywnych struktur logistycznych w Europie„- mówi Janne Kalliomäki z Mecalift Oy,  z firmy, która produkuje i sprzedaje wózki widłowe Meclift o zmiennym wysięgu.

 

 

Więcej informacji:

Paweł Szpiller: + 48 695 912 286

Marcin Wadjzik: +48 696 073 071

Janne Kalliomäki: +358 400 403 593

O Vetro-Shipping

Firma Vetro-Shiiping, została założona w 2004 roku przez doświadczonych specjalistów morskich. Siedziba znajduje się w Sopocie pomiędzy dwoma polskimi portami (Gdynia i Gdański). Firma oferuje usługi agencji logistycznej, czarterowej i spedycyjnej. Posiada również magazyn o powierzchni 10 000m², w Wolnej Strefie Celnej (WOC) w Porcie Gdańsk. Więcej informacji na: https://vetro-shipping.pl/

O firmie Mecalift Oy

Firma Mecalift Oy, produkuje i sprzedaje wózki widłowe o zmiennym wysięgu pod marką Meclift. Rodzina produktów obejmuje 16-, 18-, 30-, 42- i 50 tonowe wózki. Wszystkie modele mogą być wyposażone, w kilka przystawek, co sprawia, że maszyny nadają się do pracy, w różnych dziedzinach, w których podnoszone są ciężkie ładunki. Najważniejsze cechy produktów Meclift, to innowacyjność, zwinność i ekonomiczność.