Grupa TII

Wyzwania klientów napędzają Grupę TII

Grupa TII w jeszcze większym stopniu dostosowuje swoją ofertę do potrzeb klientów. Decydujące znaczenie ma 150-letnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji innowacyjnych i ekonomicznych specjalistycznych pojazdów do transportu i precyzyjnego manewrowania ciężkich ładunków w szerokim zakresie zastosowań. W ten sposób TII podkreśla zobowiązanie swoich klientów do ciągłego świadczenia najwyższej jakości usług.

TII z siedzibą w Heilbronn jest globalnym partnerem krajowych i międzynarodowych dostawców usług logistycznych i specjalistów logistyki ciężkich ładunków. Od ponad 150 lat spółki zależne Groupa TII produkują wyjątkowe, innowacyjne pojazdy dla transportu- i logistyki przemysłowej.

Umożliwiają klientom efektywne rozwiązywanie złożonych zadań i poruszanie się po świecie w pełnym tego słowa znaczeniu. “Move the World” jest również tegorocznym mottem targów i wyzwaniem TII. Na targach Bauma 2022, wiodących na świecie targach dla przemysłu budowlanego i wydobywczego. TII zaprezentuje tam imponujący przekrój pojazdów i usług, w których potrzeby klientów wyraźnie stawiane w centrum uwagi.

Klienci korzystają z szerokiej wiedzy specjalistycznej

Innowacyjność grupy opiera się na rozległym know-how poszczególnych spółek zależnych: SCHEUERLE w Pfedelbach (Niemcy), KAMAG w Ulm (Niemcy), NICOLAS w Champs-sur-Yonne (Francja) i TII India w Bawal (Indie). TII Group ze swoją wspólną pasją dba o to, aby najcięższe, największe i najcenniejsze ładunki docierały do celu w sposób ekonomiczny, bezpieczny i zrównoważony. W pełni służąc swoim klientom.

Celem wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników zatrudnionych w TII jest pełne dostosowanie się do potrzeb klientów. W tym opracowanie z nimi indywidualnie dopasowanego rozwiązania transportowego do każdego indywidualnego zadania. Pragnienie, aby zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci osiągnęli sukces, odnosi się zarówno do małych i średnich klientów, jak i do dużych przedsiębiorstw.

Zakup pojazdów ustanawia długoterminowe partnerstwo

Partnerstwo między producentem a klientem obejmuje niezawodny, trwały, funkcjonalnie bezpieczny i wydajny środek transportu. Jak również szeroki zakres usług o wartości dodanej. W Groupie TII od kompleksowego doradztwa w zakresie zakupu nowych pojazdów i dostarczania informacji technicznych. Zgodnie z potrzebami przed i podczas codziennych transportów specjalnych i naprawdę dużych wyzwań. Po kompleksową ofertę posprzedażną obejmującą dostawę części zamiennych, konserwację i naprawę. Także modernizację i konserwację, w celu utrzymania sprawdzonych środków transportu. Zgodnie z najnowszą technologią. Partnerstwo obejmuje cały okres użytkowania pojazdu.

TII Group z ulepszoną strategią marki i nowoczesną tożsamością marki

Marka parasolowa TII oznacza tradycyjną i pomysłową ojczyznę stowarzyszonych spółek zależnych oraz silną i odnoszącą sukcesy grupę przedsiębiorstw. Na której klienci i partnerzy na całym świecie mogą polegać. Aby wyostrzenie pozycjonowania marki TII było widoczne i namacalne, nowa identyfikacja wizualna będzie wkrótce emanować nowoczesnością i atrakcyjnością. W pawilonie TII na stoisku koncernu na targach Bauma zwiedzający dowiedzą się więcej o nowej tożsamości marki i pozycjonowaniu marki.