Targi Bauma 2022

Targi Bauma 2022

24-30 października, Munich, Niemcy
Stoisko FN828

INNOWACYJNOŚĆ, WYDAJNOŚĆ, ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ:

wyzwania w branży transportu ciężkiego nigdy nie były tak znaczące.

TII SCHEUERLE – ekspert w dziedzinie specjalistycznego transportu ciężkiego – oraz

TII KAMAG – ekspert w dziedzinie logistyki przeładunkowej – będą obecne z atrakcyjną ofertą produktów, aby odpowiedzieć na Państwa wyzwania transportowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym know-how na największych na świecie targach budowlanych: bauma 2022.

Znajdziesz nas w strefie zewnętrznej Północno Zachodniej, na stanowisku FN 828 w Monachium, Niemcy. Cały nasz zespół TII z niecierpliwością oczekuje na powitanie i oprowadzenie Cię po naszym stoisku: Let’s meet and #MoveTheWorld!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do odkrywania naszego stoiska oraz naszego codziennego programu wieczornego od godz. 16:30 do 18:00.

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek:  9:30-18:30

sobota:  8:30-18:30

niedziela:  9:30-16:30

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi informacjami dotyczącymi targów Bauma.

 

Już teraz umów się na spotkanie z naszymi ekspertami podczas targów bauma

Napisz czy interesujesz się produktami Scheuerle czy Kamag

 


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: