Dobra wiadomość dla użytkowników, którzy szukają niedrogiej odpowiedzi na proste, codzienne potrzeby dotyczące transportu towarów, ale chcą dostawcy, któremu mogą zaufać, oraz wsparcia renomowanego serwisu.

Firma NACCO Materials Handling Group przedstawia nową rodzinę wózków widłowych UTILEV®, która stanowi atrakcyjną opcję dla użytkowników z wielu branż, wymagających sprzętu do obsługi materiałów, ale nie potrzebują zaawansowanej funkcjonalności ani dodatkowych akcesoriów.

Te wózki widłowe z przeciwwagą, są dostępne z szeregiem wydajnych, cichych, czysto pracujących silników. Nieskomplikowane podejście do obsługi materiałów, zapewnia niedrogie, niezawodne i ekonomiczne rozwiązania w aplikacjach, w których sprzęt do transport materiałów jest wymagany do pracy o lekkim i średnim natężeniu. Gama obejmuje wózki widłowe od 1,5 do 3,5 tony i jest dostępna w sześciu różnych pojemnościach, zarówno z silnikiem diesla, LPG lub dwupaliwowym.

Tym, co odróżnia produkty UTILEV od podobnych ofert dostępnych obecnie na rynku, jest to, że te wózki te, są wspierane przez sieć specjalnie wybranych, doświadczonych, niezależnych dystrybutorów, którzy oferują szeroki zakres usług serwisowych swoim klientom.

Produkty UTILEV będą teraz dostępne od Zeppelin Polska Sp. Z o.o., a dystrybutor został wybrany przez NACCO Materials Handling Group w celu dystrybucji wózków widłowych w Polsce.  Firma Zeppelin Polska została wybrana dzięki jakości świadczonych usług i możliwości serwisowych, a także dlatego, że firma konsekwentnie wykazywała się znajomością wymagań szerokiej gamy aplikacji do transportu materiałów.

Dzięki głębokiemu docenieniu różnych potrzeb klienta Zeppelin Polska, jest w stanie zapewnić spokój ducha, zapewniając szybkie wsparcie doradcze, gdy jest to wymagane, szybką reakcję na wymagania konserwacyjne i pełną dostępność części, to wszystkie klucze do prostego prowadzenia operacji przeładunkowych wózkami widłowymi Utilev,  w ramach każdego budżetu.

Oferując rozwiązanie, które będzie niezawodnie spełniać cele produktywności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów operacyjnych, seria wózków widłowych UTILEV została zaprojektowana tak, aby była łatwa w obsłudze i konserwacji, zapewniając „Użyteczność, której można zaufać”.

Proste w użyciu

Ergonomicznie zaprojektowany przedział operatora z dobrze znanym układem samochodowym oznacza, że operator będzie mógł wygodnie pracować unikając zmęczenia podczas operowania ładunkami.
Szereg standardowych i opcjonalnych elementów wyposażenia pozwala zapewnić, że wózek będzie skonfigurowany do potrzeb jego zastosowania.

Łatwe w utrzymaniu

Dzięki prostocie elementów i specyfikacji, serwisowanie może być przeprowadzane szybko i łatwo, nawet przy braku dostępu do komputerów, laptopów lub narzędzi diagnostycznych.

Niedrogie w posiadaniu

Użycie sprawdzonych, wysokiej jakości, solidnych elementów, wydajna filtracja i doskonałe chłodzenie dają w efekcie niezawodną prace i niewielkie nakłady.

Idealne do pracy: w małych magazynach, przemyśle elektronicznym, przemyśle tekstylnym, produkcji żywności, ale również centrach ogrodniczych, składach budowlanych, małych centrach logistycznych