KAMAG PrecisionMover nadal robi wrażenie na klientach. KAMAG PrecisionMover jest bestsellerem wśród pojazdów logistycznych. W całej Europie używanych jest ponad 2 500 egzemplarzy. W szczególności klienci z sektora transportu i logistyki doceniają wysoki poziom praktyczności i doskonałą efektywność ekonomiczną transportera z nadwoziem wymiennym podczas obsługi nadwozi wymiennych, przyczep i naczep.

Transporter nadwozi wymiennych PrecisionMover firmy TII KAMAG, eksperta w branży transportu wewnętrznego z grupy TII, stał się bestsellerem od czasu jego wprowadzenia na rynek w 1994 roku. Z ponad 2500 transporterami do nadwozi wymiennych w ponad 20 krajach europejskich, TII KAMAG jest liderem rynku w tym segmencie. Popyt jest szczególnie wysoki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Polsce. Ukraińska poczta wykorzystuje również KAMAG PM do szybkiego i wydajnego przemieszczania wszystkich konwencjonalnych nadwozi wymiennych, przyczep i naczep na placach logistycznych za pomocą ramy podnoszącej, sprzęgu przyczepy i siodła o regulowanej wysokości, a także do przemieszczania ich po drogach publicznych.

Doceniany przez klientów

Przede wszystkim klienci doceniają ekonomiczność i praktyczność transportera z nadwoziem wymiennym, który był znany jako Wiesel, gdy został po raz pierwszy wprowadzony na rynek. „Napęd hydrostatyczny, który umożliwia precyzyjne manewrowanie bez szarpnięć, a także równie łatwe i bezpieczne wejście do kabiny kierowcy bez ryzyka potknięcia się oraz wysoki poziom bezpieczeństwa pracy zostały szczególnie dobrze przyjęte” – powiedział Jürgen Haupt, szef sprzedaży – logistyka w TII KAMAG. Dwuosobowa kabina, która została opracowana we własnym zakresie w oparciu o nowoczesne aspekty ergonomiczne, również robi duże wrażenie na klientach. Chwalą oni również doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, a także intuicyjną koncepcję obsługi, w tym funkcję sterowania joystickiem.

Decydującym czynnikiem jest również ekonomiczność KAMAG PrecisionMover. Wynika to nie tylko z bardzo wydajnego hydraulicznego układu napędowego i potężnej hydrauliki sterującej, ale także z wysokiego poziomu dostępności i niskich kosztów utrzymania pojazdu. Wiele komponentów w układzie napędowym i mostach pochodzi z produkcji seryjnej na dużą skalę. Zapewnia to niskie koszty eksploatacji, a także proste i wydajne usługi serwisowe i konserwacyjne.

Szybka dostawa części

Ogólnoeuropejska sieć serwisowa również przyczynia się do zapewnienia krótkich przestojów. Wszyscy klienci mogą również zamawiać wysokiej jakości części zamienne przez całą dobę i siedem dni w tygodniu za pośrednictwem sklepu internetowego KAMAG, Click4Parts, a w zależności od regionu, w wielu przypadkach nawet otrzymać je tego samego dnia lub za pośrednictwem nocnej usługi ekspresowej.

Nowy system telematyczny KAMAG Connect jeszcze bardziej ułatwia zarządzanie flotą i serwisem. Przyczyniają się do tego cyfrowe usługi, takie jak zdalna diagnostyka, Smart Service, inteligentne zarządzanie konserwacją i monitorowanie stanu pojazdu. W przyszłości sprzęt KAMAG Connect będzie standardowo instalowany we wszystkich pojazdach logistycznych stoczni. W zależności od konkretnych potrzeb klienta, szereg umów z użytkownikami zapewnia atrakcyjny stosunek kosztów do korzyści.