Firma Manitowoc wyznaczyła Zeppelin Polska Sp. z o.o., na dystrybutora dźwigów Grove w Polsce. Zeppelin Polska, z siedzibą w Kajetanach, jest uznanym dystrybutorem, który posiada sześć warsztatów w całej Polsce i zatrudnia zespół około 15 przedstawicieli handlowych, a także 53 techników terenowych.

Jan David jest Dyrektorem Generalnym firmy. „Jesteśmy bardzo podekscytowani i zaszczyceni mogąc reprezentować markę Grove w Polsce” – powiedział. „Naszym klientom sprzedajemy produkty najwyższej jakości, a produkty Grove znajdują się w czołówce pod względem jakości i produktywności wśród dźwigów i żurawi terenowych. Wiemy, że są bardzo popularne wśród naszych klientów.”

Thorsten Bolender, Area Sales Manager w firmie Manitowoc Cranes w Polsce, powiedział, że nowa nominacja, zapewni klientom w Polsce doświadczonego dealera, który dobrze zna rynek ciężkiego przemysłu budowlanego i będzie w stanie dostarczać rozwiązania dedykowane dla ich konkretnych potrzeb.

„Wierzymy, że ta nowa współpraca z Zeppelin Polska, pomoże zwiększyć obecność Grove w regionie i umożliwi nam zaoferowanie wysokiego poziomu wsparcia” – powiedział.  „Wysoko wykwalifikowani technicy, którzy pracują w Zeppelin Polska, zapewnią najwyższy poziom obsługi posprzedażnej dźwigów Grove w Polsce”.