Firma „Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski”, nabyła nowy żuraw samojezdny marki Grove model GMK4100L-1, od Zeppelin Polska Sp. z o.o. To kolejne urządzenie tej marki, które zasiliło park maszynowy Firmy Szczurowski.

Żurawie samojezdne w tej firmie to maszyny o udźwigu od 30 do 220 ton, które na co dzień realizują usługi dźwigowe w Warszawie i na terenie woj. mazowieckiego. Model GMK4100L-1, to najmocniejszy 4 – osiowy żuraw produkcji Grove, o nominalnym udźwigu 100 ton. Długość wysięgnika podstawowego tego żurawia to 60 metrów. Żuraw ten jest bardzo mobilny, idealny do prac na terenach budowy dzięki unikalnemu zawieszeniu MEGATRAK. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom, żuraw hydrauliczny z łatwością zrealizuje usługi dźwigowe na terenach miejskich, gdzie jest trudny dojazd i mało miejsca na rozstawienie maszyny.

„Model GMK4100L-1, spełnił nasze oczekiwania, zarówno pod względem wydajności jak i niezawodności marki Grove. Mogliśmy się o tym przekonać pracując na żurawiach Grove, które już  są w naszej flocie. Decyzja o zakupie żurawia Grove GMK 4100L podyktowana była przede wszystkim wysokimi wymaganiami, jakie stawiają przed nami nasi Klienci. Transakcja z firmą Zeppelin Polska przebiegła bardzo profesjonalnie. Żuraw został precyzyjnie skonfigurowany pod nasze potrzeby i dostarczony zgodnie z zamówieniem – mówi Kamil Szczurowski przedstawiciel firmy Usługi Dźwigowe Szczurowski.”

„Znajomość potrzeb rynku i wieloletnie doświadczenie klienta naturalnie naprowadziło na wybór produktu znajdującego się, w czołówce żurawi samojezdnych oferowanych na polskim rynku. Dla każdej firmy świadczącej usługi transportowe, jednym z najważniejszych aspektów przy podejmowaniu decyzji jest zapewnienie braku przestojów w pracy. Zeppelin Polska, dzięki wsparciu wykwalifikowanego serwisu i gwarancji szybkiego dostępu do oryginalnych części, dostarcza najwyższy poziom usługi posprzedażnej, zapewniając klientowi wsparcie przez cały okres użytkowania maszyny – mówi Marcin Mazurkiewicz Dyrektor Sprzedaży GROVE”

Kontakt:

Usługi dźwigowe Jerzy Szczurowski – tel: 602-380-702; www.szczurowski.com

Zeppelin Polska Sp. z o.o.: Marcin Mazurkiewicz, tel.: +48 696 046 997

 

O firmie Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski

Firma Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski powstała w 1993 roku. Od samego początku głównym obszarem działalności firmy są wyspecjalizowane usługi sprzętowa, które obejmują wynajem dźwigów i żurawi, transport HDS, wynajem podnośników koszowych oraz wynajem mobilnych żurawi wieżowych. Firma również realizuje wynajem kontenerów biurowych i magazynowych co znakomicie dopełnia ofertę dla wymagających Klientów. Park maszynowy firmy to dźwigi hydrauliczne o udźwigu do 220 ton, mobilne żurawie wieżowe AT4 i AT5, podnośniki koszowe oraz transport HDS. Dzięki dużej flocie, każdy Klient ma do dyspozycji optymalną maszynę dla swojego projektu.