Strypol Sp. z o.o., z siedzibą w Karczowej, to firma z gałęzi usług budowlanych.  Głównym jej zadaniem jest budowa hal przemysłowych i produkcyjnych, jak również domków jednorodzinnych.  Jako profesjonaliści, w swojej branży nie mogli wybrać innego urządzenia do wykonywanych zadań, jak ładowarkę teleskopową Manitou MT1840A. To doskonałe rozwiązanie gdzie moc i wszechstronność maszyny do wykonywania prac na budowach jest najważniejsza.

Ładowarka teleskopowa Manitou dostarczona przez Zeppelin Polska, została wyposażona w dodatkowe zawiesie, z dwoma hakami PT4000, będące przedłużeniem jej ramienia. Dzięki niemu transport wielko gabarytowych elementów betonowych jest jeszcze łatwiejszy. MT1840 A, może przenosić ładunki o masie do 4 ton, na wysokość 18 m, dodatkowo idealnie sprawdza się w trudnym podłożu.

Jest to druga ładowarka zakupiona przez firmę Strypol. Pierwszy produkt pochodził z floty używanych maszyn Zeppelin Polska. Właściciele przekonali się o wszechstronności tego produktu i dlatego zdecydowali się na zakup kolejnej, tym razem nowej maszyny.

Ważnym elementem przy podejmowaniu decyzji o współpracy, z Zeppelin Polska, było zapewnienie wsparcia autoryzowanego serwisu.  Nasi technicy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, ciągle szkoleni przez producenta, w zakresie napraw i przeglądów maszyn na najwyższych standardach.

Więcej informacji o produktach Manitou na stronie: https://zeppelin.pl/manitou/