Jesteśmy autoryzowanym dealerem Manitou z 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu dla przemysłu i logistyki wewnątrzmagazynowej. Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie serwisowe oraz dostawę części zamiennych na terenie całego kraju.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz zarówno nowe, jak i używane maszyny Manitou, w tym:

 • Ładowarki teleskopowe
 • Ładowarki obrotowe
 • Ładowarki o dużym udźwigu
 • Ładowarki terenowe
 • Ładowarki półprzemysłowe i przemysłowe
 • Wózki widłowe
 • Ładowarki kołowe i gąsienicowe
 • Ładowarki przegubowe
 • Koparko-ładowarki
 • Podnośniki koszowe
 • Podwieszane wózki widłowe

Stanisław Kobyliński

Tel. +48 693 927 473

Regiony: lubelskie, bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, parczewski, puławski, radzyński, rycki, świdnicki, tomaszowski, włodawski, zamojski, Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Zamość, podkarpackie, świętokrzyskie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu możesz być pewien, że znajdziesz u nas sprzęt spełniający Twoje najwyższe oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: