Napędzany innowacjami, zaprojektowany z myślą o wydajności, nowy twardy wózek Hyster® Reach Truck wyznacza standardy operacji magazynowych, odbierając palety na wysokości w wąskich korytarzach
Działający na większych wysokościach, z doskonałą stabilnością, widocznością, zwrotnością i kontrolą, nowy Reach Truck został zbudowany z cechami jakościowymi Hyster: wytrzymałym, inteligentnym, niezawodnym i wydajnym. Asortyment wózków widłowych Hyster® obejmuje siedem modeli, od 1,4 do 2,5 tony, z czterema długościami podwozia: więcej opcji, dostosowanych do wymagań każdego zastosowania wewnętrznego.

Od R1.4 o ładowności 1400 kg, po R2.5, który może unieść do 2500 kg, te wózki widłowe mogą sprostać trudnym wymaganiom w zastosowaniach wewnętrznych. Wraz z wyborem dwóch opcji, Standard lub Heavy Duty, z pięcioma wysokościami podnoszenia masztu oraz innowacyjnymi sterownikami i silnikami, każdy model ma ergonomicznie zaprojektowane funkcje, które optymalizują komfort operatora.

Wózek widłowy z wąskim korytarzem Hyster umożliwia operatorom pobieranie palet w ograniczonych przestrzeniach z wyborem sterowania 180 ° / 360 ° w celu skutecznej zmiany kierunku w ciasnych korytarzach, a te energooszczędne modele mają zmniejszone zużycie energii, co nie wpływa na wydajność.

Wyświelono 2 wyników