H2.0-3.5FT

Wózek Hyster H2.0-3.5FT, dostosowuje się do zmieniających warunków pracy, jest idealny zarówno w uniwersalnych zastosowaniach jak i przeładunku najbardziej wymagających produktów

CechaWartość
ModelH3.0FT
Udźwig (kg)3000
NapędLPG
SkrzyniaPowershift
SilnikPSI 2.4L
Maszt2LFL 3105
Typ masztuStandard
F. hydr.3/4
Ster. hydr.Touch point minilever
Wyposażenie(Wózek ze zmienionym masztem-maszt z wózka S/N: P177B12749W na 2LFL 3105) 1070mm ISS F1200 SE, sterowanie 4HTU, na maszcie wyprowadzono przewody do 3HTU, sygnał cofania, blue spot
LokalizacjaKajetany
Wróć do listy wózków

Produkt dostępny od ręki
Zapraszamy do kontaktu

  Wybierz opcję:


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.


  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą:


  * Zaznaczenie zgód jest obowiązkowe.